Laravel

Paketler Sipariş Takibi


Hesabımda chip yok yine de sipariş verebilir miyim?

Evet sipariş verebilirsiniz. Aktarımlarımız zynga oyun masalarında yapılıyor. Masaya girebilmek için de hesabınızda bir miktar chip olması gerekiyor. O yüzden hesabınızda chip olmadığı taktirde aktarım yapamıyoruz. Eğer hesabınızda bonus, bilet veya çark varsa bunları kullanarak hesabınıza çip ekleyebilirsiniz. Hesabınıza chip eklediğiniz zaman bize vermiş olduğunuz siparişler için aktarımlarınız hemen başlar. 

Ödeme yaptım onaylanmadı ne yapmalıyım?

Sitemizden sipariş vermek için yapmış olduğunuz her ödeme PAYTR  firması hesaplarına yapılmaktadır. Ödemeleriniz direkt olarak bizim hesabımıza geçmiyor. Havale ödemelerinizin bizim hesabımıza ulaşması için, ödeme sonrası site üzerinden sipariş vererek ödeme yaptığınızı bildirmeniz gerekmektedir. Sipariş vererek ödeme bildirimi yaptığınız takdirde, PAYTR tarafından ödemeniz kontrol edilip sonuçlandırılmaktadır. Ödemelere canligame.com olarak herhangi bir müdahalemiz veya kontrol etme yetkimiz bulunmamaktadır. Ödemenizin başarısız olarak sonuçlanması gibi durumlarda Müşteri tarafından PAYTR firması muhattap alınmalıdır. Ödeme bildiriminde iletmiş olduğunuz bilgilerin doğru olduğundan eminseniz tekrar sipariş vererek ödemenizin kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Paytr ile ödemeniz hakkında görüşmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Paytr iletişim: https://www.paytr.com/iletisim

Size nasıl güvenebilirim?

Chip piyasasında 2009'dan beri satış ve tedarikçi olarak bulunuyoruz. Canligame ailesi olarak sizlere en güvenilir hizmeti sunmak adına yoğun uğraşlar içerisindeyiz. Güven sağlamak adına anasayfamızdaki yorumlara göz atabilirsiniz. 

Ban riski var mı?

Aktarımlarımız oyun masasında, kendi hesaplarımızdan sizin hesabınıza chip kaybederek yapılmaktadır. Zynga oyun kurallarına göre oyun içerisinde chip aktarmak yasaktır ve ban sebebidir. Aktarımınız yapıldıktan sonra hesabınız ceza alabilir ve kapatılabilir. Kapanan ve ceza alan hesaplarınızın kaybı karşılanmamaktadır. 

Nasıl sipariş verilir?

Sitemizdeki banka hesaplarından birine ödeme yaptıktan sonra;

1. Almak istediğiniz ürüne tıklayın.

 

2. Ürün Miktarını seçin

3. Ödeme yapan kişinin adını ve soyadını, aktarım yapılacak hesabın bilgilerini ve cep telefonu numaranızı yazarak ödeme şeklinizi seçin

4. Ödeme yaptığınız bankayı seçin

5. Tc kimlik numaranızın son 5 hanesini yazın ve ödeme tarihinizi seçerek ödemeyi bildir butonuna tıklayın

6. Numaranıza PAYTR tarafından sms gönderilecektir. Numaranız doğru ise onaylayarak devam edin

7. Telefonunuza gelen kodu siteye yazarak ödeme bildiriminizi tamamlayın.

8. Siparişinizin ödemesi paytr tarafından kontrol edilmeye başlamıştır.